1 / 3
ПЛАЦ СО СИТЕ УСЛОВИ ЗА ГРАДБА НА ФОТОВОЛТАИЧНА ЦЕНТРАЛА
5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2021 17:37

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

11000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

ПАРЦЕЛА СО СИТЕ УСЛОВИ ЗА ГРАДБА НА ФОТОВОЛТАИЧНА ЦЕНТРАЛА НА САМО 3КМ ОД КРИВА ПАЛАНКА ВЕДНАШ ДО МАГИСТРАЛНИОТ ПАТ МЕСТОТО Е ИДЕАЛНО ИМА И ДАЛНОВОД ЗА ПРИКАЧУВАЊЕ НА МРЕЖАТА

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
076282460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам