1 / 4
Se izdava dukan vo T.C Treska vo Topansko pole
220 €
27.11.2022 06:28

Чаир / Скопје

Квадратура:

30 m²

Греење:

Нема

Se izdava dukan vo T.C Treska Skopje. Dukanot ima 30 kvadrati+ wc.Dukanot se naogja odmah pozadi Paris sendvicarata I do kaficot Baron.tel 071727026

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Ramadan Paloja
Потврден огласувач
071727026
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам