1 / 1
Bebesko gnezdo
1.500 МКД
02.06.2022 19:54

Аеродром / Скопје

Prodavam bebesko gnezdo, skoro novo, koristeno mnogu malku, vo odlicna sostojba. Mnogu prakticno, udobno i pogodno za novorodencinja i bebinja.
Kupeno od "Elo design" po cena od 2400 denari (https://www.elo.mk/baby-nest)
Lice za kontakt: Dragana 070/562563

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070219634
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам