1 / 8
audi a4 s-line
По Договор
Денес 14:40

Тетово / Тетово

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

104 kw / 141 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava audi a4 S-line 2.0 tdi 140 ks 2005/2004 godina.Od oprema poseduva:
-Navigacija
-Kozhen interier
-Klima
-6 berzini
-ABS
-ESP
-Novi farovi so led
-Atestirani foli
-Novi letni gumi
-Novi farovi so led
-Smenet set zamaec,korpa,lamela
-Napraven servis ulje,filteri
-Nov akumlator so 2 godini garancia
-Novi zadni diskovi i gurtni i dr.
Registrirana do 17.03.2023.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Burim
Потврден огласувач
070974448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам