1 / 1
Пегла за професионална употреба
60 €
21.01.2022 22:31

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Пегла за професионална употреба, со специјален држач како на фотографијата. Тел. 071 795-407

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

Olga
Потврден огласувач
071795407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам