1 / 4
Klupa
2 €
29.09.2021 00:13

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se prodava klupa dolga 1.80cm,izrabotena od kovano zelezo.
Cena po dogovor
078207418

Категорија: Дом и Градина / Градина / Бетонска галантерија

Се продава од:

Aleksandra
Потврден огласувач
078207418
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам