1 / 12
PASSAT B7 2.0 103 kw VO PERFEKTNA SOSTOJBA
9.750 €
9.850 €
28.01.2023 15:16

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Passatot e vo bezprekorna sostojba,so full oprema i se funkcionira na nego do posledno kopce.Praveni site do posleden servis vo ovasten servis vo GERMANIJA.Fabricka boja.Poseduva dva kluča i celosna servisna istorija.Napraven e tuka mal servis ulje 5w30 long live i site filtri.Golem servis praven na 212000 km,a sega ima 268000.Vredi da se vidi i proba.Passatot e proizveden 28.12.2010,a prva registracija 2 mesec 2011.Donesen e so vozenje.MOŽNA E I ZAMENA ZA POEFTINO VOZILO SO VAŠA DOPLATA.Za doplata 10500€.Za zamena cenata e druga..Registriran do 27.08.2023 so zelen karton.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Baze
Потврден огласувач
070315031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам