1 / 5
Germanska maska zimska jakna br.L/XL TAILOR & SON
1 МКД
Цената е фиксна
01.11.2021 12:53

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Црна

Kako NOVA germanska maska jakna poznat brend Tailor & Son br.XL moze i L
Moderna topla kvalitetna interesen model
Cena 4000
Namalena 2000
Prodadena

Pogore na stranata mozete da gi pogledate i drugite oglasi so robata sto ja nudime

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Kako NOVA germanska maska jakna br.M org.ZARA

1800 МКД

Germanski maski kosuli,pantaloni..XL/XXL Povolno

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам