1 / 9
Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip
1 €
15.07.2022 13:14

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

88 m²

Греење:

Друго

Se prodava/Iznajmuva Deloven Prostor/Dukan vo centarot na gradot
Prizemje 88m2,
Suteren 52m2 + 35m2 + 17m2
Lokacija do parkot na Sudot, vo blizina na "Ordinacija na dr. Mitasev", Teatarot i Zdraven Dom.
Pogoden za ordinacija, advokatski kancelarii i dr. dejnosti.

https://primehome.mk/DLP1.html
kontakt:
076 20 80 90
072 235 334

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Andrej
Потврден огласувач
072235334
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам