1 / 10
Се Продава куќа во Битола
1 €
Цената не е фиксна
29.09.2022 17:14

Битола / Битола

Број на соби:

2,5

Квадратура:

2 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

2 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2

Година на реновирање:

2

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Пеце Божиноски бр.46ж Битола

Се Продава куќа во Битола
Информации на овај број:
077790545

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

brava
Потврден огласувач
078459802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам