1 / 2
Foto aparat Labaratorija
10.000 МКД
05.04.2023 14:12

Битола / Битола

Се продава добро зачуван фотоапарат лабараторија за изработка на црно бела слика.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Галантерија за Фотоапарати / Објективи

Се продава од:

Оглас
Потврден огласувач
070999510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам