1 / 2
Parcela-niva od 2709m2 vo s.Tearce
8.150 €
23.04.2022 09:35

Теарце / Тетово

Квадратура:

2709 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava parcela - niva vo selo Tearce.
Nivata ima vkupna kvadratura od 2709m2 i taa e so dimenzii 19 metri široka i 150 metri dolga.
Cena: 3 evra/m2.
Za povekјe informacii, obratete se na:
Filip 077/641-410
Stefani 071/345-955
Šifra: 0512421

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodavaat parceli vo okolinata na selo Neproshteno

80000 €

SE PRODAVAAT PARCELI VO SELO VOLKOVIJA

8 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам