1 / 3
Parcela-niva od 2506m2 vo s.Tearce
7.500 €
22.11.2021 09:11

Теарце / Тетово

Квадратура:

2506 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava parcela - niva vo selo Tearce.
Nivata ima celosna kvadratura od 2506m2 i toa e so dimenzii 15 metri široka i 807 metri dolga.
Se naogјa do pat.
Cena: 3 evra/m2.
Za povekјe informacii, obratete se na:
Filip 077/641-410
Stefani 071/345-955
Šifra: 0513321

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

MILOSHEVSKI - PARCELA OD 3424m2 VO LESHOK

55 €

Se prodava gradežna parcela vo Tetovo – Drenovec

25 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам