1 / 8
Seat altea 2.0 2004
3.800 €
29.09.2021 14:43

Пехчево / Берово

Марка:

Seat

Модел:

Altea

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana e do 8 2022 so zelen karton
Menen rebrast kais
Gumi
Elektronika na prozori i na volan
Radio
Komandi na volan
Tempomat
Dvozonski klimatronik
Za poveke informaci kontaktirajte me na 078347040

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vanco
Потврден огласувач
078347040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам