1 / 6
ZX6R 2007-2008 Predna suspenzija
По Договор
11.05.2022 17:24

Македонски Брод

Prodavam kompletno predna suspenzija za Kawasaki ZX6R 2007 -2008
Upside-down
Obem na vnatresen del na vilite 41mm
Za povekje info
078 253 987

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Резервни делови за мотори

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
078253987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам