1 / 5
PC
90 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.02.2022 20:59

Гостивар / Гостивар

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium

Тип на хaрд диск:

HDD

Функционален PC, комплет со Samsung 19 inch-ен монитор, маус, тастатура и сите потребни кабли.

Pentium Dual Core
HD 5450
2 GB RAM
320 GB HDD
DVD ROM

Инсталиран Linux оперативен систем.

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Mirko Levkoski
Потврден огласувач
076730592
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам