Se Prodava Niva
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2021 17:12

Виница / Виница

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se Prodava Niva od 2 dekari i 1 ar pogodna za izgradba na vikendica na mesnosta Obozna, Mitrasinci,Berovo.
Cena po dogovor
Tel.za kontakt 077 869 930

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

sheki
Потврден огласувач
071535359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам