1 / 12
Audi A6 3.0 TDI V6 224 HP
7.400 €
Цената не е фиксна
10.02.2022 18:27

Берово / Берово

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

224 kw / 305 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Максимално сочувано ,без дополнителни трошоци, сите сервиси навреме напрвени!!!
Возилото поседува FULL опрема
- Борд компјутер
- Темпомат
- Двозонска клима
- Команди на волан
- Греачи на седишта
- Електрика на седишта
- Сензор за дожд
-Електрика на ретровизори
- Телевизија
- Навигација
-Bluetooth
- Ксенон светла
- Команди на волан
- Паркинг сензори
-Магленки
-Централно заклучување
- Кожен ентериер
-УСБ порт
- АUX порт
Воилото се гледа на самите слики може детална проверка кај мајстор по желба на купувчот

Контакт
078 413 388 Зоран

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zorаn
Потврден огласувач
078 413 388
077 553 387
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам