1 / 5
COLPASAN kada so kabina
150 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2022 16:52

Карпош / Скопје

Prodavam kada so sedalo i staklena trokrilna kabina so klizacki vrati i stakla od bocnite strani
Dimenizja na kadata e 140*70
Proizvod na COLPA-SAN

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава од:

IKO-TRUST DOOEL
Ul.Boris Trajkovski 1
Потврден огласувач
075231624 ili 2770480
Испрати Е-маил до огласувачот

ЛАТОФЛЕКС

4000 €

PRODAVAM Masina za sadovi

40 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам