1 / 4
Се ИЗНАЈМУВА дуќан !!
123 €
30.09.2021 09:31

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

28 m²

Греење:

Струја

Се изнајмува дуќан на одлична локација во ШТИП.
Дуќанот се наоѓа на фреквентно место кај ПРОМАЈА.
Погоден за повеќе видови дејности.
Цена по договор.

Контакт +
Стојан - 070368010


Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Stefan
Потврден огласувач
070368010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам