1 / 4
Novi zimski helanki (M)
45 €
14.02.2022 16:09

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi profesionalni velosipedski helanki, komfortni i na temperaturi do 0 stepeni.
Belgiski brend Gio Vanni,
Pernice - Teosport Italy, model TM Forma 90
Top kvalitetni !!
Cena 45 evra
Golemina M
Imam i druga esenska/zimska velo oprema

Za povekje informacii kontakt vo poraka

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078432194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам