1 / 9
Фасадно осветлување ГУ10 Спот
999 МКД
Со вклучен ДДВ
30.09.2021 12:51

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Понуда на Фасадно осветлување - избор на боја црна и сребрена. Користи ГУ10 спот сијалици, кои се менуваат кога ке прегорат. супер понуда

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од: Претпријатие

Ledmarket.mk
Лондонска 19 Т.Ц. Олимпико
Потврден огласувач
078335559
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам