1 / 7
Seat Alhambra
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2022 00:40

Пробиштип

Марка:

Seat

Модел:

Alhambra

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

078 44 88 70
BG TABLI
1.000€

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stojchevsky
Потврден огласувач
078448870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам