1 / 5
MOTOR MV AGUSTA SPORTSKI MOTOR
14.499 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.08.2022 14:52

Битола / Битола

Марка:

MV Agusta

Вид:

Спортски

Година:

2014

Модел:

F4 R ADS

Километри:

5000

SE PRODAVA SPORTSKI MOTOR "MV AGUSTA" VO ODLICNA SOSTOJBA I MNOGU MALKU POMINATI REALNI KILOMETRI..6.153 km...SLIKITE SE OD MOTOROT..

GOD.NA PROIZ 2014
1000 CM3
143.5 KW ili 195 HP
MOTOROT MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME.....
ZA SEKOJA INFORMACIJA KONTAKT NA TELEFONOT OD OGLASOT.....

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Avtomobili
Потврден огласувач
075425571
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам