1 / 1
Lokator na podzemni instalacii Ezicat 550i
По Договор
31.03.2022 13:39

Битола / Битола

Локаторот е во одлична состојба, калибриран.
Повеќе информации на телефон 075 263 343

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

*****
Потврден огласувач
075263343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам