1 / 2
Roland SDE-1000 DIGITAL DELAY RACK MOUNT
150 €
30.09.2021 16:47

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Roland SDE-1000 DIGITAL DELAY RACK MOUNT

Odlicna sostojba rack mount effect LIVE/STUDIO

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Студио/Сценска

Се продава од:

Ariton
Потврден огласувач
071465460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам