1 / 1
SE PRODAVA ILI IZNAJMUVA
9.999 МКД
05.10.2021 11:16

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

7500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

LOZJE SO SORTNI LOZI NA GROZJE I NIVA NA M.V. STANICKI PAT NA IZLEZ KON OVCE POLE 2 KM. DO GRAD POSLE S.KROJ. INFO NA BROJ 078-221-232 VERICA JOVANCEVA

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

srgan
Потврден огласувач
075530061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам