1 / 1
Приватни часови и часови во група по C и C++
По Договор
28.02.2022 19:23

Скопје Центар / Скопје

Приватни индивидуални часови и часови во група по СТРУКТУРНО програмирање(C) и ОБЈЕКТНО програмирање(C++) кај професор со 15 годишно искуство во програмирањето и во образование. професор: Оливер контакт: 076-200-365 (загарантиран успех!)

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075200365
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам