1 / 3
SE PRODAVA SPRAVA ZA VEZBANJE NA BUTINI
750 МКД
Цената не е фиксна
900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.06.2023 11:21

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

SE PRODAVA SPRAVA ZA VEZBANJE NA BUTINI

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Фитнес реквизити и Додатоци

Се продава од:

sinisa
Потврден огласувач
072278910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам