1 / 3
OUKITEL WP12 PRO (НОВ НЕОТПАКУВАН)
8.299 МКД
Цената е фиксна
14.05.2022 17:21

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Друга марка

Модел:

WP12 Pro

Боја:

Red

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА!

Нови, неотпакувани комплетно внатре со полнач, упатство и тн. Телефоните се водоотпорни и отпорни на удари, многу цврста направа.

Android 11 - Smooth, Fast and Safe
Massive 4000mAh Battery Capacity - 24 hours of active use
5.5'' HD Display - Drop and scratch-resistant
SONY 13MP Rear Camera - Freeze beautiful moments
MediaTek Helio P25 - 4GB RAM 64GB ROM
Supports Reverse Charging - Connect to charge other devices
NFC - Supports Google pay

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам