1 / 4
Se prodava VW PASSAT 1.9 TDI
2.400 €
31.08.2022 13:46

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.11625

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava VW PASSAT 1.9 TDI vo odlicna sostojba servisirana e komplet , karoseriski zabeleski lakot e ispukan.. kolata nema ni denar vlog sve funkcionalno kolata raboti besprekorno

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
+49 157 52072554‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам