1 / 7
Patiki adidas i kopacki od br 30
1.000 МКД
10.03.2022 15:49

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

<30

Боја:

Црна

Adidas paticinja za momce so broj 30
Adidas kopacki od brojot 30 svetlo plavo pogledni sliki
I edni puma od brojot 30
Se zaedno 1300denari
Ili posebno 700 od par
Samo pumata djaba ja poklonuvam

Sega popust

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Shop
Ul preseka 14
Потврден огласувач
076898907
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам