1 / 1
Prodavam fotokopir RICOH Alficio MP 2000
150 €
26.06.2022 08:33

Скопје Центар / Скопје

Se prodava fotokopir masina RICOH Alficio MP 2000 vo ispravna sostojba. Povolno

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Се продава од:

Бојан
Потврден огласувач
076 469 469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам