1 / 1
Prodavam obicni i smart casovnici.
250 МКД
29.07.2022 14:22

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam obicni, digitalni i smart casovnici po super cena poradi zatvaranje na tezga.Ima i bezzicni blutut zvucnicinja po 200 denari,

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

zoki
Потврден огласувач
070860870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам