1 / 1
Kupuvam novi mobilni Samsung, Xiaomi
150 €
10.05.2023 08:22

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kupuvam novi mobilni so fiskalna i garancija Samsung A32,52,72, Xiaomi, dajte ponuda.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Откуп на Мобилни телефони

Се продава од:

zoki
Потврден огласувач
070860870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам