1 / 3
Плацеви за Фотоволтаици
1 МКД
07.02.2023 10:31

Битола / Битола

Квадратура:

17000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични централи. Во близина на далековод.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Robert
Потврден огласувач
072309514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам