1 / 10
VOLVO S60 2.4 d.163 ks. 2005 god
4.300 €
20.03.2023 06:52

Делчево / Делчево

Марка:

Volvo

Модел:

S60

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VOLVO S60 2.4 d.163 ks. 2005 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirano.
Kolata e registrirana+zelena karta

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам