1 / 6
Aprilia Tuono V4R
7.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.07.2022 11:09

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Aprilia

Вид:

Спортски

Година:

2012

Модел:

Tuono V4R

Километри:

25000

Se prodava Aprilia Tuono V4R vo odlicna sostojba so pominati 30000km servisiran pred 600km, novi gumi, prv sopstvenik. Moze da se vidi vo sekoe vreme.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
071227864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам