1 / 4
Fender Mustang 3
1 МКД
22.05.2022 21:28

Струга / Струга

Fender Mustang 3.(15000)den Boss-AC3 5500den. Ibanez-Phaser PH7-3500. ceni fiksni mob 070336199

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Slavko
slavko_dobreski@yahoo.com
Потврден огласувач
070336199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам