1 / 7
УРБАН ЛИВИНГ продава стан 45м2 во Топанско Поле
30.000 €
Цената е фиксна
01.10.2021 18:24

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Топанско Поле

Се продава функционален 2-собен стан во зграда без лифт во Топанско Поле (спроти Американска амбасада).
Има една голема дневна соба со трпезариски дел, засебна кујна, една спална соба, еден тоалет со бања и една тераса од 2м2.
Ориентација југ.
Има услови за паркинг.
На убава локација во близина на сите потребни установи и услови за модерно живеење.
За оваа убава понуда и за повеќе информации контактирајте не` на следниве телефони:

078 967 010 Силвана
075 222 841 Зорица

ШИФРА : Ф 2
*БЕЗ АГЕНСКИСКА ПРОВИЗИЈА*

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

URBAN LIVING
Rimska 3
Потврден огласувач
078967010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам