1 / 1
Roland sh-32
400 €
Цената не е фиксна
25.07.2022 06:02

Скопје Центар / Скопје

Prodavam synth Roland sh-32. Poveke info tuka: https://www.roland.com/global/products/sh-32/

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Ogi
Потврден огласувач
071262446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам