1 / 3
SE PRODAVA PS4 500GB SO 5 IGRI I 1 RACKA
13.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
01.10.2021 18:47

Штип / Штип

SE PRODAVA PS4 500GB SO 5IGRI I 1RACKA.IMA USTE 3MESECA GARANCIJA DO 7.12.2021
IGRI:
- SPIDERMAN
- GTA V
- PES 2021
- RATCHET CLANK
- HORIZON ZERO DOWN
078391085

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Kristijan
Потврден огласувач
078391085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам