1 / 10
Se izdava stan
200 €
Цената е фиксна
25.11.2022 06:26

Охрид / Охрид

Број на соби:

3,5

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Dame Gruev

Se izdava namesten stan vo centar. Moze za kratok i za podolg period. Info 075/399-009

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

jovan
Потврден огласувач
075604239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам