Се продава парцела
1 €
02.01.2022 13:24

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

6500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац, 6500 метри квадратни, во индустриска зона во Кавадарци, веднаш до хотел Уни Палас 2 - Хотел Елит, зад млекара млечен пат.
Цена по договор.
Тел. за контакт: 072-250/584

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Тодор
Потврден огласувач
072250584
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам