1 / 10
Audi Q7 3.0 TDI Quatro
13.000 €
20.09.2022 14:53

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

Q 7

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

183 kw / 249 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Hitno se prodava Audi Q7 so full oprema
Servisirana vo bezprekorna sostojba
272000 realni kilometri
Moze zamena so pomala kola

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Xx
Потврден огласувач
070800794
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам