1 / 1
Маџун Madzun
350 МКД
31.01.2022 21:51

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava priroden madzun podgotven po star recept so
BELA ZEMJA, koj ima poznavanje od procesot na podgotovka znae za sto zboruvam.

Za pogolema kolicina prakam po kargo.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Petre
Потврден огласувач
075236182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам