1 / 3
BMW 320 d. Xdrive 🇨🇭
1 €
01.10.2021 21:49

Дебар / Дебар

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Viber 070867455

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Edmond
Потврден огласувач
070867455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам