1 / 4
VW TOURAN 1.9TDI 6BRZINI
4.500 €
26.06.2022 15:14

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava vw touran 1.9TDI so 6 brzini. So mnogu oprema
Registriran cela godina
Napraven mu e komplet servis
☎️ 071 246 375
☎️ 071 246 375
☎️ 071 246 375

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

DELCEVO
Потврден огласувач
075404570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам