1 / 7
Audi A4
1 €
13.05.2022 20:01

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A4 dizel 2.0 tdi
Osteten preden branik,zadna desna vrata
Poveke inf viber
00447804408406

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sara
Потврден огласувач
+389 77881232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам