1 / 7
Нов летен јорган, прекривач со две лица
4.500 МКД
02.10.2021 15:53

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава нов пачворк прекривач, летен јорган, 100% памук, екстра квалитет. Димензии: должина 2 метри и 35 цм, ширина 2 метри и 40 цм.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Се продава од:

TT
Потврден огласувач
078207221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам